Головна arrow Дослідження, аналізи arrow Правила підготовки до сдачі аналізів arrow Правила підготовки до сдачі крові
Narrow screen resolution Wide screen resolution

Google пошук

Правила підготовки до сдачі крові Отправить на e-mail

Взяття крові на аналізи виконується тільки натщесерце (натощак). Між останнім прийомом їжі та взяттям крові повинно пройти не менше 8 годин (бажано 12 годин). Можно пити воду. Напої не дозволяються.

За 1-2 дні до дослідження бажано виключити з раціону харчування жирну, смажену, гостру їжу та алкоголь. За 1,5-2 години до взяття крові бажано утриматися від паління.

Якщо ви приймаєте ліки, проконсультуйтесь у лікаря про користь досліджень в даний період.

Фізіотерапевтичні та діагностичні процедури, фізичні перенавантаження впливають на результати анализів.

Увага
  • Для визначення кортизолу, пролактинe, АКТГ здавати кров необхідно в стані емоціонального спокою, тому що стрес змінює рівень цих гормонів.
  • Пренатальний скринінг вагітних проводиться тільки в окреслені строки вагітності: в I триместрі (PAPP-A, Бета-ХГЧ) на 11-14 тижні, в II триместрі (загальний ХГЧ, АФП) на 15-18 тижні. За межами вказанных строків діагностична цінність біохімічних показників скринінгу невелика.
  • Кров на ПСА слід сдавати до або не раніше ніж через 10 днів посля ректального обстеження чи масажу передміхурової залози, трансректального УЗО, цистоскопії, колоноскопії. Після біопсії передміхурової залози не рекомендується досліджувати рівень ПСА протягом 1 місяця. За 2 дні до сдачі кровиі/em> необхідно утримуватися від еякуляції.

При повторних дослідженнях дотримуйтесь однакових передумов для досліджень:
в одній лабораторії та в один і той же час доби.

Обновлено ( 23.08.2022 )